Magyarok az El-ben

Csütörtökön az Európa-liga selejtező harmadik körének visszavágóit rendezték, ahol olyan csapatok is pályára léptek, ahol magyar labdarúgó is szerepelt a keretben. Volt ahol szerepet is kaptak légiósaink.

Austria Wien (osztrák) – Ruch Chorzow (lengyel) 3–0 (AUS: Sáfár Szabolcs kispados volt)
Tj.: az Austria, 6–1-gyel

Maccabi Tel-Aviv (izraeli) – Olympiakosz Pireusz (görög) 1–0 (OLYM: Megyeri Balázst nem nevezték az Európa-liga selejtezőre)
Tj.: a Maccabi, 2–2-vel, idegenben szerzett góllal

Genk (belga) – Inter Turku (finn) 3–2 (GENK: Tőzsér Dániel volt egyedül nevezve a magyarok közül, Köteles László ezúttal nem volt kerettag, Tőzsér a kispadon kezdett, a második félidő 77. percében állt be csereként és rá két percre már eredményes volt, büntetőből 2–1-re módosította az eredményt)
Tj.: a Genk, 8–3-mal

Dinamo Tbiliszi (grúz) – Sturm Graz (osztrák) 1–1 (STUR: Szabics Imre kezdőként kapott szerepet Tbilisziben, a hazaiak már a 10. percben megszerezték a vezetést, de még az első félidőben Szabics kiharcolt egy büntetőt, amit Muratovics értékesített a 39. percben)
Tj.: a Sturm, 3–1-gyel