Magyarok külföldön – 32. heti hétvégi eredmények

Kovács Péter a Norvégiában légióskodó Odd Grenland játékosa lett a hétvége labdarúgója a Focilégió szerint. A hétvégén a Norvég Kupa negyeddöntőit rendezték, ahol az Odd-Viking mérkőzésen a magyar játékos szerezte a győztes gólt az 57. percben, és ezzel az elődöntőbe lőtte csapatát.

Anglia
Premier League

Manchester United - Newcastle (NEW: Kádár Tamás) HÉTFŐ
Bolton Wanderers - Fulham 0-0 (BOL: Bogdán Ádám kispados volt, ill. FUL: Gera Zoltánt a 74. percben az amerikai Dempsey váltotta)
Aston Villa - West Ham United 3-0 (WHU: Kurucz Péter sérült)
Championship
Ipswich Town - Burnley 1-1 (IPS: Priskin Tamás, Fülöp Márton végig a pályán volt, Fülöp remekül védett ismét, a videón a 22. mp-ben fejjel védett egy közeli lövést)

Sheffield United - QPR 0-3 (QPR: Buzsáky Ákos sérült)
Derby County - Cardiff 1-2 (CAR: Gyepes Gábor végig játszott)
Millwall - Hull City 4-0 (HUL: Halmosi Pétert nem nevezték)
League One
Plymouth - Carlisle United 1-1 (PLY: Tímár Krisztián végigjátszotta a bajnokit)

Németország
Német Kupa, 1. forduló

BAK '07 - Mainz 1-2 (MAI: Lőw Zsolt nem jutott szóhoz, Szalai Ádám a 64. percben lépett pályára)
Wacker Burghausen - Dortmund 0-3 (DOR: Hajnal Tamás nem kapott lehetőséget, hiszen nem is nevezték a mérkőzésre)
Pfullendorf - Hertha 0-2 (HER: Dárdai Pál nem játszott)
SW Essen - Alemannia Aachen 1-2 (AAC: Stieber Zoltán ezúttal nem kapott lehetőséget)
Koblenz - Fortuna Düsseldorf 1-0 (FOR: Torghelle Sándort a 64. percben lecserélték)
Verl - 1860 München 1-2 (MÜN: Király Gábor védett)
Ingolstadt - Karlsruher SC 2-0 (ING: Futács Márkó kezdett, a 69. percben lecserélték)

Hollandia
Eredivisie

Venlo - Heracles 1-0 (VEN: Tóth Balázs második bajnokiját is végigjátszotta)
Willem II - NEC Nijmegen 3-5 (NEC: Babos Gábor védett)
Utrecht - NAC Breda 3-1 (NAC: Fehér Csaba nem kapott lehetőséget)
ADO Den Haag - Roda 1-3 (ROD: Bodor Boldizsár sérülés miatt nem játszhatott)
PSV - De Graafschap 6-0 (PSV: Dzsudzsák Balázs végig a pályán volt, az 5. percben már vezetett is a PSV, Balázs 11-esből volt eredményes, majd a második félidőben két gólpasszal szolgálta ki előbb, Toivonent, majd Afellayt.)

Jupiler League
Maastricht - Volendam 2-2 (VOL: Zsidai László végigjátszotta első bajniokiját a Volendam színeiben)

Belgium

Anderlecht - G. Beerschot 4-0 (AND: Juhász Roland végig a pályán volt)
Genk - Charleroi 5-0 (GEN: Köteles László nem volt kerettag, Tőzsér Dániel végigjátszotta a bajnokit)

Ausztria
Sturm Graz - Rapid Wien 0-2 (STU: Szabics Imre végigjátszotta a találkozót)
Austria Wien - Josko Ried 0-1 (AUS: Sáfár Szabolcs nem volt kerettag)
Mattersburg - Innsbruck 0-2 (MAT: Waltner Róbert a kispadon kezdett, a 76. percben lépett pályára)

Svájc
Sion - Thun 1-1 (SIO: Vanczák Vilmos mind a 90 percet a pályán töltötte a Thun ellen)
II. osztály
Stade Nyonnais - FC Wil 0-3 (WIL: Busai Attila sérülés után kapott pár percet, a 86. percben lépett pályára)
Chiasso - FC Aarau 1-1 (AAR: Vági András kispados volt)

Skócia
Hearts - St. Johnstone 1-1 (HEA: Balog János kispados volt)

Norvégia
Norvég Kupa, negyeddöntő

Odd Grenland - Viking 2-1 (ODD: Kovács Péter végig a pályán volt, az 57. percben szerzett találatával nyert, és jutott tovább az Odd)

Oroszország
Premjer Liga

Amkar Perm - Alanyija Vlagyikavkaz 1-0 (AMK: Gaál Miklós sérült)
Zenit - Dinamo Moszkva 1-1 (ZEN: Huszti Szabolcsot nem nevezte Spalletti a bajnokira)
Tom Tomszk - Krilja Szovjetov 1-1 (TOM: Németh Norbertnek még a padon sem jutott hely)

Finnország
Jyvaskyla JK - KuPS 1-3 (JYV: Szeróvay Mihály nem kapott lehetőséget, ill. KUP: Balogh Balázs végig a pályán volt)