Magyarok külföldön - 38. heti hétközi eredményei

Anglia
Ligakupa

Burnley - Bolton W. 1-0 (BOL: Bogdán Ádám védett)
Millwall - Ipswich T. 1-2 (IPS: Priskin Tamás a kezdő tizenegy tagjaként futott ki a Denre, a Millwall stadion zöld gyepére, a 23. pecben lőtt góljával vezetett a Town, a 64. percben lecserélték, Fülöp Márton kispadozott)
Stoke C. - Fulham 2-0 (FUL: Gera Zoltán kezdőként kapott szerepet, végigjátszotta a kupameccset)

Spanyolország
Primera Division

Osasuna - Real Sociedad 3-1 (OSA: Vadócz Krisztián a 82. percben lépett pályára)

Németország
Bundesliga

Mainz - 1. FC Köln 2-0 (MAI: Szalai Ádám végigjátszotta a bajnokit, Lőw Zsoltot nem nevezték a mérkőzésre)
A magyar támadó volt a mainzi támadószekció legveszélyesebb játékosa az első félidőben, ám kísérletei mind elakadtak a „kecskések" kolumbiai kapusában, Mondragónban. A 90. percben Szalai újabb nagy helyzete volt, de ezt is hárította Mondragón.
Bundesliga 2
FSV Frankfurt - Alemannia Aachen 1-3 (AAC: Stieber Zoltán végig a pályán volt, a 90. percben beállította a 3-1-es végeredményt)
Hertha BSC - Karlsruher SC 4-0 (HER: Dárdai Pált nem nevezték a mérkőzésre)

Belgium
Jupiler League

Sint-Truiden - Genk 0-2 (GEN: Tőzsér Dániel végig a pályán volt, Köteles László ismét kispadozott)

Skócia
Ligakupa

Falkirk - Hearts 4-3 (HEA: Balogh János kispados volt)

Ausztria
tipp3 Bundesliga

LASK Lnz - Strum Graz 0-4 (STU: Szabics Imre kezdőként kapott szerepet, a 48. percben a magyar támadó lőtte a Sturm második gólját, a 77. percben Haas állt a helyére )