Löw Zsolték az élvonalban, Bundesliga eredmények

A Hoffenheim a Bundesliga 2 utolsó, 34. fordulójában 5-0-ra verte a Fürth gárdáját, ezzel biztosította helyét az élvonalban.A Lőw Zsolttal a kezdőcsapatban felálló Hoffenheimnek mindenképpen nyernie kellett a feljutáshoz, és a másodosztály újonca nem is bízott semmit a véletlenre, alaposan "megszórta" ellenfelét. A meccs magabiztos, 5-0-ás hazai sikerrel végződött, így a találkozó után kezdetét vehette a jól megérdemelt ünneplés, az egy éve még harmadosztályú kiscsapat ősztől már a legnagyobb német együttesek ellen bizonyíthatja tudását.

Bundesliga 2.
Hoffenheim - Fürth 5:0 (Löw Zsolt végig a pályán volt)
Augsburg - CZ Jena 1:1 (Szabics Imre végig a pályán volt, ill. Torghelle Sándor végigjátszotta a mérkőzést, a 61. percben kiegyenlített)

Dárdai Pali újból csereként jutott szóhoz a már a forduló előtt bajnok Bayern München ellen, Huszti Szabolcsék szépen búcsúztak az évtől, hazai pályán 4-t mértek a Cottbusra, míg Hajnalék megsemmisítő vereséget szenvedtek Hamburgban.