Feczesin gólja kevés volt, Koman fontos gólja

Eldőlt, hogy a Brescia nem juthat fel az élvonalba, miután az Albinoleffe elleni párharc második mérkőzésén 2-1-es vereséget szenvedett.Az olasz másodosztály feljutásért rendezett osztályozójának első meccsén a Brescia hazai pályán 1-0-ra legyőzte az Albinoleffét, az idegenbeli visszavágón azonban már a szünetre kétgólos hátrányba került. A második játékrészben a jól teljesítő, és a mérkőzést végigjátszó Feczesin Róbert góljával visszajött a remény a vendégek számára, ám miután újabb találat már nem született, az Albinoleffe jutott tovább a rájátszás döntőjébe. Vass Ádámot ezúttal nem nevezték a csapatba.
Albinoleffe-Brescia 2-1 (2-0) (Feczesin Róbert végig a pályán volt, a 49. percben megszerezte csapata szépítő találatát, Vass Ádám nem jutott szóhoz)
Forrás: mlsz.hu
Koman Vladimir együttese, a Sampdoria nyerte meg a juniorbajnokságot, miután a fináléban - többek között a magyar fiú góljával - 3-2-re legyőzte az Internazionale-t.
Forrás: nso.hu