2000. október 11., Kaunas (Litvánia) Litvánia-Magyarország 1-6
2001, 2003 Ukrán bajnok a Dinamo Kijev színeiben
2002 Ukrán kupa döntős, CIS kupa győztes a Dinamo Kijev színeiben
2003 Ukrán kupagyőztes a Dinamo Kijev színeiben
2007 Osztrák bajnok a Salzburggal
2008 Osztrák bajnoki ezüstérmes a Salzburg csapatával

Pályafutása:
Klubszinten
Hivatásos pályafutását a Debreceni VSC-ben kezdte. Az 1996–1997-es szezonban mutatkozott be az NB I-ben. Abban az idényben mindössze egy bajnoki mérkőzést játszott. A következő években egyre több alkalommal kapott szerepet. A harmadik bajnoki évadjában szerezte meg az első gólját.
A 2000–2001-es idényt már légiósként kezdte, az ukrán FK Dinamo Kijev szerződtette. Első ottani évében csak a bajnokságban játszott. A következő évad hozta meg az igazi áttörést, mivel az európai kupaporondon is bemutatkozhatott a Dinamo színeiben, valamint a válogatottban is nagyobb szerephez jutott. Az UEFA-bajnokok ligája selejtezőjének 3. fordulójában a román FC Steaua Bucureşti ellen a párharc első mérkőzésén Valerij Lobanovszki vezetőedző az 59. percben cserélte be. A mérkőzést 4–2-re nyerték, az 1–1-es végeredménnyel zárult visszavágót már kezdőként játszotta végig Bodnár. A csoportmérkőzések során háromszor játszott, ebből egyszer a kezdőcsapat tagjaként. A csoportban a negyedik helyen végeztek, így abban az évben véget ért számukra a nemzetközi kupaidény. A 2002–2003-as szezon edzőváltása miatt kevesebb lehetőséget kapott a bajnokságban Olekszij Mihajlicsenkotól. Az európai kupaküzdelmek ennek ellenére jól indult számára: az FA Pjunik Jereván ellen 4–0-ra megnyert második fordulós bajnokok ligája-selejtező 1. mérkőzésén a 93. percben gólt szerzett, ami az első, és máig egyetlen nemzetközi kupatalálata. A visszavágót és a 3. selejtezőforduló PFK Levszki Szófia elleni első találkozóját egyaránt végigjátszotta. A csoportmérkőzések során két mérkőzésen kapott játéklehetőséget, a Feyenoord (0–0) és a Juventus FC (1–2) ellen. A csoportban a harmadik helyen végeztek, ami az UEFA-kupában való folytatást jelentette. A Beşiktaş JK elleni 3–1-re elveszített mérkőzést végig a pályán töltötte, a 25. percben sárga lapot kapott. A Dinamonál töltött időszaka során érte el legnagyobb sikereit, a bajnokok ligája és UEFA-kupa szereplések mellett kétszer volt bajnok, egyszer bajnoki ezüstérmes, egyszeres kupagyőztes és kupadöntős.
A 2003–2004-es idényben nem kapott játéklehetőséget a Dinamonál, így a tavaszi szezont már új csapatnál kezdte, a szintén ukrán FK Arszenal Kijev labdarúgója lett kölcsönben. Mivel nem tudta elérni, hogy a kezdőcsapat állandó tagja legyen (mindössze hét bajnoki találkozón játszott), így a szezon végeztével nem csak klubot váltott, hanem Ukrajnát is otthagyta.
A holland Roda JC csapatához szerződött, ahol meghatározó játékos lett. Másfél éves ottléte alatt összesen 38 bajnokin játszott. Gólszerzésben is ezen időszakában volt a legaktívabb jobbhátvéd létére: a 2004–2005-ös bajnokságban 6, míg a következő őszi szezonjában 2 alkalommal talált be az ellenfelek kapujába.
A jó teljesítményére az osztrák FC Red Bull Salzburg is felfigyelt, így a 2005–2006-os idényben a téli átigazolási időszakban a Salzburghoz igazolt. A Salzburg színeiben ismét játszhatott európai kupamérkőzést, több alkalommal pályára lépett mind a bajnokok ligájában, mind az UEFA-kupában, legutóbb a Sevilla FC ellen 2008. október 2-án az UEFA-kupában. A 2007–2008-as idényben rövid időre átkerült a tartalékcsapat keretébe is, jelenleg az első csapat tagja.

A válogatottban
A magyar labdarúgó-válogatottban 2000. október 11-én mutatkozott be 2002-es labdarúgó-világbajnokság selejtezőinek keretein belül Litvánia ellen. A 82. percben cserélte be Bicskei Bertalan, az akkori szövetségi kapitány. Azóta minden szezonban legalább egy alkalommal játszott a válogatottban, összesen 35 találkozón szerepelt a nemzeti csapatban. Következő mérkőzésén, Bosznia-Hercegovina ellen már a kezdőcsapatban kapott helyet. Stabil kerettagnak mondható, hatszor nem volt tagja a kezdőcsapatnak, lecserélésére három alkalommal került sor. Sárga lapot négyszer kapott, gólt nem lőtt. Jelentősebb mérkőzései a Spanyolország elleni 1–1-es döntetlen és a Németország elleni 2–0-ás győzelem, melyeket végigjátszott. Legutóbb 2008. október 15-én lépett pályára a nemzeti csapatban, akkor az máltaiak elleni 1–0-ra végződő vb-selejtezőt végigjátszotta.

Kedvenc, akivel egy csapatban játszana: Ronaldinho
Legfelemelőbb élmény: Kapitánya lenni a válogatottnak
Futballélmény: Győztes gól a Roda színeiben a PSV ellen
Kedvenc mérkőzés: az első meccs a Bajnokok Ligájában
Minden idők legjobbja: Lothar Mätthaus
Minden idők csapata: Barcelona
Minden idők válogatottja: Brazília

Mottó: Soha ne add fel!