Hétvégi eredmények - 33. hét

Anglia
Premier League
Chelsea - Hull City 2:1 (Halmosi Péter nem kapott lehetőséget)
Portsmouth - Fulham 0:1 (Gera Zoltán kezdőként lépett pályára, a 89. percben lecserélte edzője)
Bolton - Sunderland 0:1 (Fülöp Márton végig védett, lehúzta a rolót)
Wolverhampton - West Ham 0:2 (Kurucz Péter kispados volt)

Championship
Plymouth - QPR 1:1 (Tímár Krisztián végigjátszotta a mérkőzést, ill. Buzsáky Ákos a 74. percben hagyta el a pályát)
Blackpool - Cardiff 1:1 (Gyepes Gábor nem lépett pályára)
Ipswich - Leicester 0:0 (Priskin Tamás a 2. félidőben lépett pályára)

Németország
Bundesliga 1.

Mönchengladbach - Hertha 2:1 (Dárdai Pál kispados volt, nem kapott lehetőséget)
Hamburg - Dortmund 4:1 (Hajnal Tamás az első félidőben kapott lehetőséget)
Hannover - Mainz 1:1 (Lőw Zsolt kispados volt, nem lépett pályára)
Bayern München - Werder Bremen 1:1 (Futács Márkó nem volt a keretben)

Bundesliga 2.
Augsburg - Oberhausen 2:2 (Szabics Imre kezdőként lépett pályára, a 48. percben gólt szerzett, Torghelle Sándor Szabics cseréje volt a 81. percben)
Koblenz - Bielefeld 3:2 (Stieber Zoltánt a 60. percben lecserélték)
Hansa Rostock - 1860 München 2:1 (Király Gábor végig védett)

Hollandia
Roda - NEC 1:0 (Bodor Boldizsár, ill. Babos Gábor végig a pályán voltak)
Groningen - NAC Breda 1:2 (Fehér Csaba végigjátszotta a mérkőzést)
PSV - Ajax 4:3 (Dzsudzsák Balázs végig a pályán volt, nagy része volt a PSV első idénybeli győzelmének, a 37. és az 54. percben gólt rúgott, mindkettőt szabadrúgásból, az 50. percben gólpasszt adott Bakkalnak)

II. osztály
Zwolle - Emmen 0:0 (Beliczky a 74. percben lépett pályára)

Olaszország
Olasz Kupa III. forduló
Bari - Empoli 1:1 / T: 4:5(Koman Vladimirt az 58. percben lecserélték)
Brescia - Reggina 0:1 (Vass Ádám a 72. percben lépett pályára, Feczesin Róbert nem játszott, Varga Roland kispados volt)
Sassuolo - Verona 2:0 (Filkor Attila nem kapott lehetőséget)

Belgium
Anderlecht - Westerlo 3:0 (Juhász Roland végig a pályán volt)
Genk - Gent (Tóth Balázst a 74. percben lecserélték, Tőzsér Dániel végig a pályán volt)

Svájc
Sion - Zürich 3:3 (Vanczák Vilmos végigjátszotta a találkozót)

Oroszország
Amkar Perm - Zenit 2:4 (Gaál Miklós nem játszott, ill. Huszti Szabolcs mind a 90 percet a pályán töltötte, a 33. percben tizenegyest hibázott, az 53. percben gólt rúgott)
Tom Tomszk - Kuban Krszanodar 1:0 (Németh Norbert sérült)

Horvátország
Sibenik - Slaven Belupo 0:0 (Csizmadia Csaba végigjátszotta a találkozót)

MLS
Kansas City - Chicago Fire 0:2 (Herczegfalvi Zoltán a 64. percben lépett pályára csereként, a 85. percben kiállították)