Tisza parádé Belgiumban

Tisza Tibor továbbra is remek formát mutat, az Antwerpen magyar támadója idénybeli 7-8. gólját is megrúgta a tegnap este rendezett FC Brussels - Antwerpen mérkőzésen. Sajnos ez sem volt elég, hogy a szerény 11. helyen álló Antwerpen elhozza a 3 pontot, pedig nagyon jól kezdték az összecsapást. Az első félidőt előnnyel zárták, és ezt még növelni is tudták a második félidő elején (ez volt Tisza első gólja), majd valami történt, a hazaiak megfordították a meccset, de Tiszának köszönhetően a mérkőzés 81. percében szerzett találatával mentett egy pontot csapatának.

Az Antwerpen 18 forduló után 25 ponttal a 11. helyen szerénykedik a belga másodosztályban, mérlegük 5-10-3, gólarányuk pozitív 29-26.

FC Brussels - Antwerpen 3:3 (Eale Lutula 67., Durieux 71., Tohoua 76., ill. Baert 27., Tisza 54., 81.)