Magyarok külföldön – 31. heti hétvégi eredmények

Felkészülési mérkőzések
Rangers - Newcastle 2-1 (NEW: Kádár Tamás nem kapott lehetőséget)
Bolton Wanderers - Osasuna 2-0 (BOL: Bogdán Ádám a 60. percben állt be csereként, gól nélkül hozta le a 30 percet ill. OSA: Vadócz Krisztián 75 perc játéklehetőséget kapott )
Fulham - Werder Bremen 5-1 (FUL: Gera Zoltán csereként lépett a pályára a 61. percben, majd három góllal adta tudtára az új edzőnek, hogy ki is a jelenlegi Fulham legnagyobb csillaga, a 65., 71. és a 76. percben is beköszönt, mondhatni egyedül intézte el a brémaiakat)
1. FC Köln - Sampdoria 2-0 (SAM: Koman Vladimir)
Hearts - Blackburn 1-1 (HEA: Balogh János az első félidőben kapott lehetőséget)
Borussia Dortmund - Bielefeld 2-0 (DOR: Hajnal Tamás a 46. percben lépett pályára)
Mainz - Malaga 2-0 (MAI: Lőw Zsolt a 72. percben kapott lehetőséget, Szalai Ádám sérülés miatt maradt ki a keretből)

Anglia
Championship
Middlesbrough - Ipswich (IPS: Priskin Tamást a 74. percben lecserélték, de előtte az 51. percben bevette Coyne kapuját, Fülöp Márton végigvédte első bajnokiját az Ipswich színeiben) GÓL!!!

QPR - Barnsley 4-0 (QPR: Buzsáky Ákos sérülés miatt nem léphetett pályára)
Cardiff - Sheffield Utd. 1-1 (CAR: Gyepes Gábor végigjátszotta a bajnokit)
Hull City - Swansea 2-0 (HUL: Halmosi Péter nem volt kerettag)
League One
Southampton - Plymouth 0-1 (PLY: Tímár Krisztián végigjátszotta a bajnokit)
League Two
Crewe Alexandra - Hereford United 0-1 (HER: Kovács János 16. percben szerzett fejesgóljával nyert a Hereford)

Ausztria
Sturm Graz - Rapid Wien 0-2 (STU: Szabics Imre végig a pályán volt)
Austria Wien - Josko Ried 0-1 (AUS: Sáfár Szabolcs nem volt kerettag)
Mattersburg - Wacker Innsbruck 0-2 (MAT: Waltner Róbert a 76. percben lépett pályára)

Belgium
Jupiler League
Charleroi - Anderlecht 0-0 (AND: Juhász Roland szokás szerint végig a pályán volt)
Gent - Genk 0-4 (GENK: Köteles Lászlót nem nevezték, Tőzsér Dániel végig a pályán volt)

Ciprus
Szuperkupa

Omonia Nicosia - Apollon Limasszol 1-1, tizenegyesekkel: 3-2 (OMO: Leandro végigjátszotta a Szuperkupát, az ő 85. percében lőtt góljával hozta ikszre a rendes játékidőben a meccset az Omonia, majd nyerték el tizenegyespárbajban a kupát) GÓL!!!

Hollandia
Eredivisie

NEC Nijmegen - Venlo 1-0 (NEC: Babos Gábor végig védett ill. VEN: Tóth Balázs első bajnokiját végigjátszotta)
NAC Breda - AZ Alkmaar 1-0 (NAC: Fehér Csaba eltiltása miatt nem volt nevezve a bajnokira)
Roda - Twente 0-0 (ROD: Bodor Boldizsár sérült)
Heerenveen - PSV 1-3 (PSV: Dzsudzsák Balázs végig a pályán volt, csapata egyik legjobbja volt)

Norvégia
Odd Grenland - Lilleström (Kovács Péter) HÉTFŐ
Start - Brann Bergen 3-1 (BRA: Korcsmár Zsolt végig a pályán volt első bajnokiján)

Oroszország
Premjer Liga

Anzhi Makhachkala - Amkar Perm (AMK: Gaál Miklós nem volt nevezve)
Szpartak Moszkva - Zenit (ZEN: Huszti Szabolcs) ELHALASZTVA
Rubin Kazany - Tom Tomszk (TOM: Németh Norbert ismét kispados volt)

Svájc
Luzern - Sion 2-3 (SIO: Vanczák Vilmos alapembere a sioni védelemnek, most is végigjátszotta a mérkőzést)