Hétvégi eredmények - 8. hét

Anglia
Premier League

Fülöp Márton remek teljesítményt nyújtott és kapott gól nélkül zárt az Arsenal otthonában, csapta a Sunderland pedig rászolgált a 0-0-ás döntetlenre az Ágyúsok ellen.

Fulham - WBA 2:0 (Gera Zoltán nem játszott)
Arsenal - Sunderland 0:0 (Fülöp Márton végig védett)

Championship
Priskin Tamás tovább folytatja remek szériáját, ugyanis a Watford magyar támadója ezúttal is gólt szerzett a Watfordban, amely a Blackpool otthonában aratott 2-0-s győzelmet. Tímár Krisztián és Lipták Zoltán a kispadról figyelhette, ahogy a Plymouth 2-2-t játszik a Sheffield Uniteddel, a Southampton pedig 3-1-re legyőzi a Prestont.

Plymouth - Sheffield U. 2:2 (Tímár Krisztián nem játszott)
Wolverhampton - Cardiff 2:2 (Gyepes Gábor végigjátszotta a mérkőzést)
Blackpool - Watford 0:2 (Priskin Tamás a 85. percben szerezte csapat 2. gólját, majd a 86. percben lecserélték)
QPR - Ipswich 1:3 (Buzsáky Ákos sérült)
Southampton - Preston 3:1 (Lipták Zoltán a 88. percben lépett pályára)

League One
Hereford - Peterborough 0:1 (Gulácsi Péter végig védett)

Németország
Bundesliga 1.

Hajnal Tamás kulcsszerepet vállalt a Borussia Dortmund egyenlítő góljából, mellyel a sárga-feketék 1-1-es döntetlent értek el a közvetlen riválisuknak számító Schalke otthonában. Bár a gelsenkircheniek Kuranyi remek góljával már korán vezetést szereztek, a második félidőre feljavuló dortmundiak az egy pontra mindenképpen rászolgáltak.

Schalke 04 - Dortmund 1:1 (Hajnal Tamás végig a pályán volt)

Wolfsburg - Hertha BSC 2:1 (Dárdai Pált a 87. percben lecserélték)
Leverkusen - Hamburg 1:2 (Király Gábor kispados volt)

Bundesliga 2.
Lőw Zsolt csapata, az FSV Mainz 3-1-re nyert a Lisztes Krisztián nélkül pályára lépő és a bennmaradásért küzdő Hansa Rostock ellen. A mainziak második gólját, amellyel 2-1-es vezetéshez jutottak Lőw készítette elő. A Torghelle Sándort kezdőként, Szabics Imrét pedig csereként szerepeltető Augsburg Freiburgban kapott ki.
Freiburg - Augsburg 1:0 (Szabics Imre a 67. percben lépett pályára, Torghelle Sándor végig a pályán volt)
Mainz - Rostock 3:1 (Lőw Zsolt végigjátszotta a mérkőzést, ill. Lisztes Krisztián nem játszott)
Koblenz - Fürth 3:0 (Stieber Zoltán végigjátszotta a mérkőzést, csapata 3. gólját ő szerezte)

Ausztria
Salzburg - Rapid Wien 2:1 (Bodnár László végig a pályán volt)
Kapfenberg - Kärnten 2:1 (Pusztai Olivér végigjátszotta a találkozót)

Hollandia
Vitesse - Roda 3:0 (Bodor Boldizsár végig a pályán volt)
Ado Den Haag - NAC Breda 1:1 (Fehér Csaba végig a pályán volt)
Utrecht - NEC 0:2 (Babos Gábor végig a kapuban állt)
Groningen - PSV 0:1 (Dzsudzsák Balázst a 85. percben cserélték le)
Sparta Rotterdam - Twente 1:2 (Vermes Krisztián végig a pályán volt)

Olaszország
Serie B

Avellino - Vicenza 1:0 (Vaskó Tamás a 13. percben lépett pályára, Koman Vladimir nem játszott)
Sassuolo - Rimini 1:0 (Filkor Attila sérült)
Grossetto - Livorno 2:3 (Csizmadia nem lépett pályára)
Parma - Brescia 1:0 (Vass Ádám végig a pályán volt, Feczesin Róbert a 66. percben lépett pályára)

Belgium
Anderlecht - Standard Liege 4:2 (Juhász Roland végigjátszotta a találkozót)
Genk - Mouscron 1:1 (Tóth Balázst a 84. percben cserélték le, Tőzsér Dániel végig a pályán volt)

Görögország
Ergotelisz - Olympiakosz 1:0 (Posza Zsolt végig védett)

Franciaország
Ligue 2.
Strasbourg - Sedan 1:3 (Szélesi Zoltán nem játszott)

Skócia
Inverness - Hibernian 2:0 (Gróf Dávidot nem nevezték, Rósa Dénes a 67. percben lecserélték)
Hearts - St. Mirren 1:1 (Balogh János végigvédte a mérkőzést)