Szentek verték Gulácsiékat, Tímár hiányzott a Charlton ellen

Az angol harmadosztályban (League One) ezen a hétvégén a 11. fordulót rendezték, Gulácsi Péter, aki két napja még az U21-es magyar labdarúgó-válogatott kapuját védte Montenegró ellen, szombaton már a Southampton elleni idegenbeli bajnokin állt a kapuban.

A Tranmere Rovers Gulácsival a kapuban lépett pályára a Britannia Roadon a Southampton elleni idegenbeli bajnokin, ahol a Szentek a góllövőlista elején álló Lambert, valamint Lallana góljaival otthon tartották a három pontot. Legutóbb 2009 decemberében játszott egymással a két csapat, akkor is simán nyertek a hazaiak, akkor 3-0 lett a vége.

Southampton - Tranmere Rovers 2-0 (1-0)
Gólszerzők:
Lambert (42.), Lallana (56.)

A Plymouth Tímár Krisztiánt nélkülözve pazarolt el két pontot hazai pályán a Charltonnal szemben, a hazaiak egészen a mérkőzés utolsó percéig győzelemre álltak, ám Benson meglőtte második gólját is a meccsen, így az Athletic ponttal távozott a Home Parkból.

Plymouth - Charlton 2-2 (1-1)