Hull City - Portsmouth 1:1 (Halmosi Péter nem volt a keretben)
Manchester City - Fulham 2:2 (Gera Zoltán nem kapott lehetőséget)
Birmingham - Sunderland 2:1 (Fülöp Márton kispados volt)
West Ham United - Arsenal 2:2 (Kurucz Péter kispados volt)

Championship
Plymouth - Ipswich 1:1 (Tímár Krisztián kispados volt, ill. Priskin Tamás nem volt a keretben)
Sheffield Utd. - Cardiff 3:4 (Gyepes Gábor nem volt a keretben)
Derby County - QPR 2:4 (Buzsáky Ákos végigjátszotta a találkozót, a 91. percben gólt szerzett 11-esből) GÓL!!!
Newcastle - Doncaster 2:1 (Kádár Tamás végigjátszotta a találkozót)

Németország
Bundesliga 1.
Hertha - Wolfsburg 0:0 (Dárdai Pál végig a pályán volt)
Leverkusen - Dortmund 1:1 (Hajnal Tamás nem játszott)
Mainz - Freiburg 3:0 (Lőw Zsolt végigjátszotta a találkozót)
Werder Bremen (Futács Márkó)

Bundesliga 2.
Ahlen - Augsburg 1:3 (Szabics Imre a 61. percben, Torghelle Sándor a 76. percben lépett pályára, Torghelle a 83. percben gólt rúgott) GÓL!!!
FSV Frankfurt - 1860 München 3:2 (Király Gábor védett)
Greuther Fürth - Koblenz 1:2 (Stieber Zoltánn az 54. percig volt a pályán)

Ausztria
Austria Wien - Linz 3:0 (Sáfár Szabolcs védett)
Kärnten Kapfenberg 1:1 (Pusztai Olivér nem kapott lehetőséget)
Rapid Wien - Mattersburg 4:0 (Nagy Patrik nem kapott lehetőséget, ill. Waltner Róbert kezdőként 64 percet volt a pályán)

Hollandia
Utrecht - Roda 2:1 (Bodor Boldizsár végigjátszotta a mérkőzést)
NAC Breda - Waalwijk 1:0 (Fehér Csaba végig a pályán volt)
NEC - PSV 0:4 (Babos Gábor védett, ill. Dzsudzsák Balázs is végig a pályán volt, a 18. másodpercben már beköszönt Babosnak) GÓL!!!

Olaszország
Serie A

Bari - Lazio 2:0 (Koman Vladimir a 78. percben lépett pályára, ez alatt az idő alatt volt két szép megmozdulása)
Serie B
Sassuolo - Cittadella 1:0 (Filkor Attila)
Brescia - Albinoleffe 4:1 (Vass Ádám kispados volt, Varga Roland nem volt a keretben)

Belgium
Mechelen - Anderlecht 0:2 (Juhász Roland végig a pályán volt)
Lokeren - Genk 0:2 (Tóth Balázs, Köteles László nem kapott lehetőséget, Tőzsér Dániel végigjátszotta a találkozót)
II. osztály
Antwerp - Turnhout 2:0 (Tisza Tibor az 55. percben gólt rúgott)

Skócia
Hearts - Falkirk 0:0 (Balogh János védett)

Svájc
Sion - Neuchatel Xamax 1:0 (Vanczák Vilmos végig a pályán volt)

Spanyolország
Primera Division
Racing Santander - Osasuna 1:1 (Vadócz Krisztián kispados volt)
III. osztály
Legasnés - Real Madrid Castilla 1:1 (Szalai Ádám a 16. percben betalált, majdnem győztes gólt szerzett, de a hazaiak a 94. percben egyenlítettek) Szalai Ádám a Nemzeti Sportnak nyilatkozott a mérkőzés után
Real Sociedad - Cordoba 1:0 (Simon András sérült)

Oroszország
Amkar Perm - Tom Tomszk 0:0 (Gaál Miklós végig a pályán volt, ill. Németh Norbert nem kapott lehetőséget)
Zenit - Szpartak Nalcsik 2:2 (Huszti Szabolcs nem volt a keretben)

Görögország
Olympiakosz - Ergotelisz 2:1 (Posza Zsolt sérült)
Arisz - AEK Athén 1:1 (Németh Krisztián kirobbanthatatlan az AEK kezdőjéből, a magyar támadó végig a pályán volt)

Norvégia
Odd Greenland - Lyn 4:1 (Kovács Péter végig a pályán volt, a 64. és a 90. percben gólt szerzett)

Horvátország
Slaven Belupo - Inter Zapresic 5:2 (Csizmadia Csaba végig apályán volt, az első hazai találatnál gólpasszt adott)

Lengyelország
Belchatow - Polonia Warszawa 3:0 (Kulcsár Tamás kezdő volt, a 77. percben lecserélték)

Szlovénia
Nafta Lendva - Olimpija Ljubjana 1:0 (Koplárovics Béla, Sebők József kispadosok voltak)