Magyarok külföldön – 33. heti hétvégi eredmények

Ismét születtek magyar gólok Európában a magyar bajnokságon kívül. Most hétvégén Futács Márkó első Bundesliga 2-es mérkőzésén megszerezte első gólját az FC Ingolstadt színeiben, és reméljük nem az utolsót. Márkó elmondása szerint 10 rúgott góllal már elégedett lenne a szezonban, bár ha többet sikerül összehozni biztosan azt se fogja bánni. Másik állandó hétvégi gólszerzőnket kicsit északabbra találjuk, Kovács Péter a norvég Tippeligaenben ontja a gólokat, bár az idei termése kicsit elmarad az eddig megszokottaktól. A hétvégén a Tromsö látta vendégül az Odd-ot, és sima 3-1-vel zavarta haza Péteréket, bár a 13. percben még a magyar óriás góljával vezettek a vendégek.

Anglia
Premier League

Newcastle - Aston Villa 6-0 (NEW: Kádár Tamás nem volt nevezve)
Fulham - Manchester United 2-2 (FUL: Gera Zoltán a 90. percben lépett pályára)
West Ham United - Bolton 1-3 (WHU: Kurucz Péter sérült, ill. BOL: Bogdán Ádám kispados volt)
Championship
Cardiff - Doncaster 4-0 (CAR: Gyepes Gábor végigjátszotta a bajnokit)
Crystal Palace - Ipswich Town 1-2 (IPS: Fülöp Márton védett, Priskin Tamás a 88. percbern lépett pályára)
Hull City - Watford 0-0 (HUL: Halmosi Péter nem volt nevezve)
QPR - Scunthorpe 2-0 (QPR: Buzsáky Ákos a 73. percben kapott lehetőséget)
League One
Walsall - Plymouth 2-1 (PLY: Tímár Krisztián kezdő volt, a 63. percben lecserélték)

Németország
Bundesliga 1.
Mainz - Stuttgart 2-0 (MAI: Lőw Zsolt nem volt nevezve, Szalai Ádám a 2. gólt szerző Rassmaussen helyére jött be a 72. percben, két gólszerzési lehetősége volt, sajnos egyik sem ment be)
Dortmund - Leverkusen 0-2(DOR: Hajnal Tamás kispados volt)
Bundesliga 2.
Ingolstadt - Augsburg 1-4 (ING: Futács Márkó a 11. percben még egyenlített, de ez sem volt elég a pontszerzéshez, Futács végigjátszotta első bajnokiját) GÓL!

Hertha BSC - Oberhausen 3-2 (HER: Dárdai Pál nem volt nevezve)
Alemannia Aachen - Union Berlin 2-2 (ALE: Stieber Zoltán csereként kapott lehetőséget, a 71. percben lépett pályára Uludag helyén)
Cottbus - Fortuna Düsseldorf 2-0 (FOR: Torghelle Sándort a 77. percben Wellington váltotta)
Bochum - 1860 München (MÜN: Király Gábor) HÉTFŐ

Hollandia
Eredivisie
Venlo - Den Haag 2-3 (VEN: Tóth Balázs végig a pályán volt)
Excelsior - NEC Nijmegen 4-2 (NEC: Babos Gábor védett)
Heerenveen - NAC Breda 3-1 (NAC: Fehér Csaba eltiltása lejárt, végigjátszotta a bajnokit)
Ajax - Roda 3-0 (ROD: Bodor Boldizsár felépült sérüléséből, a 72. percben lépett pályára)
PSV - AZ Alkmaar 3-1 (PSV: Dzsudzsák Balázs végigjátszotta a találkozót)
Jupiler League
Volendam - Dordrecht 1-0 (VOL: Zsidai László végig a pályán volt)

Belgium
Lokeren - Anderlecht 0-3 (AND: Juhász Roland végigjátszotta a bajnokit)
Eupen - Genk 1-4 (GEN: Köteles László ismét a kispadon, Tőzsér Dániel ismét végig a pályán)

Olaszország
Lega Pro 1B (III. osztály)

Cavese - Foggia 0-3 (FOG: Varga Roland végig a pályán volt, a Foggia második gólját ő szerezte a 45. percben)

Ausztria
Kapfenberg - Austria Wien 1-1 (AUS: Sáfár Szabolcs nem volt nevezve)
Salzburg - Sturm Graz (STU: Szabics Imre) ELMARADT
Rapid Wien - Mattersburg 2-0 (MAT: Waltner Róbert kezdett, a szünetben lecserélték)

Svájc
Axpo League
St. Gallen - Sion 1-1 (SIO: Vanczák Vilmos ismét kezdőként játszotta végig a 90 percet)
Challenge League
FC Aarau - Schaffhausen 1-1 (AAR: Vági András kispados volt)

Skócia
Hamilton - Hearts 0-4 (HEA: Balog János kispadozott)

Norvégia
Tippeligaen
Tromsö - Odd Grenland 3-1 (ODD: Kovács Péter a 13. percben megszerezte a vezetést, a vége azonban sima hazai győzelem, Kovács végig a pályán) GÓL!
Strömgodset - Brann Bergen 1-1 (BRA: Korcsmár Zsolt végig a pályán)

Felkészülési mérkőzés
Osasuna - Real Sociedad 0-1 (OSA: Vadócz Krisztián a 77. percben lépett pályára Pandiani helyén)