Gyepes nyerte a csatát Tímár ellen

Magyar rangadót rendeztek a Championshipben. A Cardiff City a Plymouth együttesét fogadta, mindkét védelemben egy-egy magyarral. A hazaiaknál Gyepes Gábor, a vendégeknél Tímár Krisztián kapott helyet a kezdőcsapatban. Előbbi örülhetett.

A mérkőzést mindkét futballista végigjátszotta. A meccs csak a 81. percben dőlt el, Jay Boothroyd lövése az 1-0-s Cardiff-sikert jelentette. Gyepes Gábor csapata ezzel folytatta jó sorozatát, melynek köszönhetően továbbra is versenyben van a playoff-helyekért folytatott harcban, melyet Gyepes Gábor is célul tűzött ki nemrégiben adott interjújában.

Nem sikerült a gólszerzés Priskin Tamásnak. A válogatott támadó a 62. percig volt a pályán a Watford színeiben a sérült Buzsáky Ákos nélkül felállt Queens Park Rangers otthonában, de nem tudott gólt szerezni, mint ahogy a helyette csereként pályára lépett Rasiak sem, maradt a 0-0.