Európa Liga csoportkör előtti visszavágók

A Gera Zoltánnal felálló Fulham együttese 1-0-s vereséget szenvedett a Gaál Miklóst is bevető Amakr Perm otthonában, de az első mérkőzésen aratott 3-1-es győzelmének köszönhetően így is továbbjutott, és elfoglalta helyét az Európa Liga első kiírásának főtábláján. A Werder Bremen idegenben 2-0-ra verte az Aktobét, és ezzel magabiztosan jutott tovább.

További részletekért kattints ide!

Dárdai Pál góllal vette ki a részét a Hertha BSC Bröndby ellen aratott 3-1-es győzelméből, melynek köszönhetően a berlinieknek sikerült ledolgozniuk hátrányukat és 4-3-as összesítéssel búcsúztatták dán ellenfelüket. Huszti Szabolcs Zenitje viszont búcsúzni kényszerült a Nacional ellen. Simán továbbment az Everton is, a Dinamo Moszkva azonban búcsúzott.

Hiába szerzett Tőzsér Dániel a 86. percben gólt a Genk csapatában a Lille elleni idegenbeli Európa Liga-visszavágón, a továbbjutás már korábban eldőlt, ugyanígy járt Vanczák Vilmos a Sion csapatában is, amely a Fenerbahce ellen búcsúzott. Méretes zakót kapott a Fehér csabát nélkülöző NAC a Villarreal otthonában, László Csaba és a Hearts pedig nem tudta ledolgozni Dinamo Zagrebbel szembeni hátrányát.