Vass Ádám eredményes volt

A Serie B olasz bajnoki 20. fordulójának keddi játéknapján a Vass Ádámmal a kezdőben felálló Brescia a Salernitana otthonába látogatott. A mérkőzést a vendégek kezdték jobban, vezetést szereztek, amit a hazaik perceken belül egalizáltak, de Ádám a 30. percben 1:1-s állásnál újra vezetést szerzett a kék-fehéreknek. Vass a felépülését követően újra teljes értékű tagja volt együttesének, végig a pályán volt a Brescia motorja.

Salernitana - Brescia 1:3 (Soligo 26. ill. Possanzini 23., Vass 30., Caracciolo 84. – 11-esből)

A forduló másik magyar vonatkozású mérkőzésén magyar játékos nem lépett pályára. A Sassuolo kötelékébe tartozó Filkor Attila nem kapott lehetőséget az Empoli - Sassuolo mérkőzésen.

Empoli - Sassuolo 1:1