Stieber is betalált a Herthának

Az Alemannia Aachen Stieber Zoltánnal a soraiban kilencet gurított a Hertha Walheimnek.

Aachenben is javában zajlik a felkészülés, ennek jegyében látogattak el a sárga-feketék Walheimbe, ahol az alsóbb osztályú Hertha Walheim csapatával mérték össze tudásukat. A keret tagja volt Stieber Zoltán is aki a bajnokság befejeztével a Bundesliga 2.-től búcsúzó TuS Koblenztől szerződött a nyáron az Alemannia Aachenhez. A 21 éves játékos az új csapatában a 7-es mezt viseli.

Ez a két csapat minden évben nyáron összeméri az erejét, 2008-ban és 2009-ben is a vendégek voltak az erősebbek, egyaránt 0–4 lett a vége.
Idén már nem úszták meg ennyivel a helyiek, ugyanis a vendégek kilenc alkalommal szedették ki a labdát a kapussal a hálóból. A magyar fiú a 38. percben lépett pályára, ugyanis csapattársa sérülés miatt nem tudta folytatni a játékot. A második félidő nyolcadik percében Stieber Zoltán rúgta csapata negyedik gólját.

Hertha Walheim – Alemannia Aachen 0–9 (0–3)
Gólszerzők: Auer (16., 41.), Uludag (45., 85.), Stieber (53.), Höger (56.), Müller (73.), Ojamaa (76., 90.)