Magyarok külföldön - 30. heti hétvégi eredmények

Wiener Neustadt – Austria Wien 0–0 (AUS: Sáfár Szabolcs kispados volt)

FC Innsbruck – Sturm Graz 2–2 (STU: Szabics Imre végigjátszotta a bajnokit)

KSV Superfund – Mattersburg 3–1 (MAT: Waltner Róbert kispados volt)

Belgium

Anderlecht – Eupen 4–1 (AND: Juhász Roland végigjátszotta a bajnokit)

Genk – G. Beerschot 2–1 (GEN: Tőzsér Dániel végig a pályán volt, Köteles László és Tóth Balázs nem kapott lehetőséget)

Svájc

AXPO League

FC Zürich – Sion 1–1 (SIO: Vanczák Vilmos végig a pályán volt)

Challenge League (II. osztály)

Yverdon – FC Aarau 2–0 (AAR: Vági András kispados volt)

FC Wil – Lausanne (WIL: Busai Attila) HÉTFŐ

Norvégia

Hönefoss – Odd Grenland 2–1 (ODD: Kovács Péter végigjátszotta a bajnokit, a 80. percben kiegyenlített, de ez sem volt elég a pontszerzéshez, mert az utolsó előtti percben a hazaiak megszerezték a második, egyben győztes góljukat) GÓL!!!

Brann Bergen – Molde 1–1 (BRA: Korcsmár Zsolt kispados volt)

Felkészülési mérkőzés

Newcastle (angol) – PSV (holland) 2–2 (PSV: Dzsudzsák Balázs a 40. percben volt eredményes, 25 méterről ágyúzott a szakák kapujába) GÓL!!!

Venlo (holland) – Alemannia Aachen (német) 1–3 (ALE: Stieber Zoltán 61 perc játéklehetőséget kapott)

Ipswich (angol) – West Ham (angol) 0–1 (IPS: Priskin Tamás 73 percet töltött a pályán ill. WHU: Kurucz Péter kispados volt)

Portsmouth (angol) – Fulham (angol) 1–0 (FUL: Gera Zoltánra az első félidőben számított edzője)

Falkirk (skót) – Bolton (angol) 0–0 (BOL: Bogdán Ádám végig védett)

Varese (olasz) – Genoa (olasz) 1–3 (GEN: Rudolf Gergely nem játszott)

Mönchengladbach (német) – Liverpool (angol) 1–0 (LIV: Gulácsi Péter a mérkőzés hajrájában, az utolsó 20 percre kapott bizonyítási lehetőséget)

SSV Langenaubach – Fortuna Düsseldorf 0–9 (DÜS: Torghelle Sándor a szünetben lépett pályára, három gólt is szerzett)