Magyarok külföldön – 32. heti hétvégi szombati eredmények (2014)

mk7ve150.png Nem is olyan régen egy ilyen hétvégi összeállításnál órákat kellett mütyülni, ám mára már nem maradt olyan sok légiós, akiről hírt lehetne adni. Hozzá kell tenni, hogy még nem az összes érintett bajnokság kezdte meg a 2014/15-ös évadot, viszont akik ár belecsaptak a lecsóba, azokról itt álljon egy kis összefoglaló.

ANGLIA
Championship

Watford - Bolton Wanderers 3-0 (WAT: Tőszér Dániel kezdőként kapott szerepet, végig a pályán volt, a 23. poercben Vydrának adott gólpasszt; BOL: Bogdán Ádám kispadozott)
Ipswich Town - Fulham 2-1 (IPS: Bajner Bálint kezdőként egy félidőt kapott McCarthytól) - Összegzés

AUSZTRIA
Bundesliga

Altach - Wolfsberg 1-2 (WOL: Simon Attila a kispadról szállt be a meccsbe a 76. percben)

HOLLANDIA
Eredivisie

Heerenveen - Dordrecht 1-2 (HEE: Otigba Kenneth és Varga Szabolcs is csak a padról szemlélhette a csapat idei első bajnoki vereségét)